president.lv - Latvijas Valsts prezidenta kanceleja http://www.president.lv Latvijas Valsts prezidenta kanceleja lv <![CDATA[Valsts prezidenta vizīte Dānijā stiprina sadarbību drošības un kultūras jomā]]> “Latviju un Dāniju vieno cieša divpusējā sadarbība, un abām valstīm vienmēr ir bijis līdzīgs viedoklis par to, kā veicināt Ziemeļeiropas reģiona drošību un izaugsmi,” uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, otrdien vizītes laikā Kopenhāgenā tiekoties ar Viņas Majestāti Dānijas karalieni Margrētu II.  

]]>
23.05.2017
<![CDATA[Valsts prezidents tiekas ar latviešu diasporu Dānijā ]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis, uzturoties vizītē Dānijas Karalistē, pirmdien tikās ar latviešu diasporas Dānijā pārstāvjiem.  

]]>
22.05.2017
<![CDATA[Valsts prezidents Dānijā tiekas ar Latvijas karavīriem, kuri apmācīs irākiešus cīņā pret Daesh]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis, pirmdien sākot oficiālo vizīti Dānijas Karalistē, apmeklēja Antvorskovas sardzes karabāzi un tikās ar Latvijas karavīriem, kuri gatavojas dalībai pret teroristisko organizāciju Daesh vērstajā starptautiskajā militārajā operācijā Irākā. 

]]>
22.05.2017
<![CDATA[Valsts prezidents piedalīsies NATO valstu un valdību vadītāju sanāksmē]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis 25. un 26. maijā atradīsies darba vizītē Briselē, kur piedalīsies NATO valstu un valdību vadītāju sanāksmē. 

]]>
22.05.2017
<![CDATA[Valsts prezidents aicina atteikties no alkohola pārdošanas plastmasas pudelēs]]> “Lielais alkohola patēriņš un alkohola lietošanas paradumi Latvijas sabiedrībā, it īpaši lauku apvidos un jauniešu vidū, liek meklēt jaunus un efektīvus risinājumus alkohola patēriņa un pieejamības ierobežošanai”, norādījis Valsts prezidents Raimonds Vējonis, 2017. gada 20. maijā atgriežot Saeimai otrreizējai caurlūkošanai pieņemtos grozījumus Alkoholisko dzērienu aprites likumā. 

]]>
20.05.2017
<![CDATA[Aptaujas dati liek apšaubīt Latvijas iedzīvotāju spējas atpazīt viltus ziņas]]> Daudzu Latvijas iedzīvotāju pārliecība, ka viņi spēj atpazīt melīgu informāciju, var būt maldinoša, kas nozīmē, ka viltus ziņām ir ievērojama ietekme uz sabiedrību, liecina Latvijā pirmā sabiedriskās domas aptauja par iedzīvotāju uzņēmību pret viltus ziņām.  

]]>
19.05.2017
<![CDATA[Valsts prezidenta rosinātā diskusijā spriedīs par viltus ziņu ietekmi]]> Lai sīkāk iepazīstinātu ar aptaujas rezultātiem un meklētu risinājumus viltus ziņu ietekmes mazināšanai, piektdien, 19. maijā pulksten 13. 00 Rīgas pilī notiks diskusija “Latvijas drošība 21. gadsimtā. Viltus ziņas – gruzdošais drauds Latvijā”. 

]]>
18.05.2017
<![CDATA[Starptautiskā konferencē diskutēs par Reformācijas ietekmi Latvijā]]> Piektdien, 19. maijā, Valsts valodas komisija Rīgas pilī rīko starptautisku konferenci “Reformācija, valoda, kultūra”. Konferenci ar uzrunu atklās Valsts prezidents Raimonds Vējonis. 

]]>
18.05.2017
<![CDATA[Muzeju nakts Rīgas pilī]]> Pēc vairāku gadu vērienīgiem rekonstrukcijas un restaurācijas darbiem jaunu spožumu ieguvusi Rīgas pils priekšpils daļa – Valsts prezidenta rezidences reprezentācijas telpas. Muzeju naktī 20. maijā Rīgas pils priekšpils daļa tiks atvērta apmeklētājiem, piedāvājot apskatīt grezno Rīgas pils Svētku zāli un ielūkoties unikālajā Sūtņu akreditācijas zālē un 3. stāva anfilādē. 

]]>
17.05.2017
<![CDATA[Valsts prezidents pateicas SOS Bērnu ciematu kustībai ]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone šodien Rīgas pilī 20 gadu jubilejā sveica SOS Bērnu ciematu asociāciju un 26 ģimenes, kas devušas mājas bez vecāku aprūpes palikušiem bērniem.  

]]>
17.05.2017