president.lv - Latvijas Valsts prezidenta kanceleja http://www.president.lv Latvijas Valsts prezidenta kanceleja lv <![CDATA[Valsts prezidents dosies vizītē uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem]]> No 25. februāra līdz 28. februārim notiks Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa vizīte Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE). Valsts prezidentu pavadīs ekonomikas, zemkopības un satiksmes ministri, kā arī plaša uzņēmēju delegācija.

]]>
24.02.2017
<![CDATA[Valsts prezidents: Ekoskolu vides forums veicina atbildīgas sabiedrības veidošanos]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien Ekoskolu vides foruma atklāšanā sveica tā dalībniekus ar Ekoskolu kustības 15 darbības gadiem, apliecinot šāda izglītības modeļa ilgtspēju. 

]]>
24.02.2017
<![CDATA[Valsts prezidents Ventspilī: ekonomikas attīstību veicinās ciešāka uzņēmumu sadarbība ar zinātni un izglītības iestādēm]]> “Latvijas tautsaimniecības attīstība arvien vairāk būs atkarīga no tā, cik veiksmīgi tiks veidota kvalitatīvas izglītības un zinātnes saikne ar inovatīvu uzņēmējdarbību,” ceturtdien reģionālās vizītēs laikā Ventspilī uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

 

]]>
23.02.2017
<![CDATA[Valsts prezidents godina izcilus dabaszinātņu skolotājus]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis trešdien, 22. februārī, godināja izcilus bioloģijas, fizikas, ķīmijas, matemātikas un ekonomikas pedagogus no visas Latvijas, kuri izvirzīti Ekselences balvai. 

]]>
22.02.2017
<![CDATA[Atvadu vizītē pie Valsts prezidenta viesojas Ukrainas vēstnieks Latvijā]]> Trešdien, 22. februārī, atvadu vizītē pie Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa viesojās Ukrainas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Jevgens Perebijnis.

]]>
22.02.2017
<![CDATA[Valsts prezidents aicina uzlabot prokuratūras darbu ekonomisko noziegumu un sarežģīto lietu izmeklēšanā]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis nosūtījis apsveikumu ikgadējai virsprokuroru sanāksmei, kurā pauž gandarījumu par prokuroru tradīciju ik gadu pulcēties kopīgā sanāksmē, lai atskatītos uz iepriekšējā gadā paveikto, kā arī domātu par jaunā darba gada mērķiem un uzdevumiem.

]]>
22.02.2017
<![CDATA[Valsts prezidents rosina likuma izmaiņas skolu tīkla sakārtošanai]]> Turpinot iesāktās reformas vispārējās izglītības sistēmā, ir nepieciešams pilnveidot nozares regulējumu, lai radītu tiesisko pamatu skolu tīkla sakārtošanai, norādīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, otrdien tiekoties ar izglītības un zinātnes ministru Kārli Šadurski.

]]>
21.02.2017
<![CDATA[Valsts prezidents: Baltijas valstu un ASV stratēģiskā sadarbība ir nemainīgi spēcīga]]> Baltijas valstu un ASV sadarbība ir nemainīgi spēcīga, sestdien pēc Baltijas valstu prezidentu un ASV viceprezidenta Maika Pensa tikšanās uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

]]>
18.02.2017
<![CDATA[Valsts prezidents: Latvijai un Horvātijai ciešāk jāsadarbojas drošības jomā un vienotas Eiropas projekta stiprināšanā]]> “Latvijai un Horvātijai ir būtiski stiprināt sadarbību drošības un aizsardzības jomā, kā arī cieši sadarboties vienotas Eiropas projekta stiprināšanā,” sestdien, tiekoties ar Horvātijas prezidenti Kolindu Grabaru-Kitaroviču, teica Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

]]>
18.02.2017
<![CDATA[Valsts prezidents: laba pārvaldība, institūciju un mediju stiprināšana ir spēcīga aizsardzība pret hibrīdo apdraudējumu]]> “Labas pārvaldības, institūciju un mediju stiprināšana padarīs mūs mazāk ievainojamus pret hibrīdo apdraudējumu,” sestdien Vācijas industriju federālās asociācijas diskusijā par drošību Ziemeļeiropā teica Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Diskusija notika starptautiskās Minhenes drošības konferences ietvaros.

]]>
18.02.2017