president.lv - Latvijas Valsts prezidenta kanceleja http://www.president.lv Latvijas Valsts prezidenta kanceleja lv <![CDATA[Raimonds Vējonis aicina Saeimu lemt par tautas vēlētu Valsts prezidentu ar plašākām pilnvarām]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis aicina Saeimu lemt par to, lai jau 2019. gadā Valsts prezidents tiktu ievēlēts visas tautas vēlēšanās, kā arī tiktu paplašinātas valsts vadītāja pilnvaras. Ceturtdien 2017. gada 22. jūnijā, uzrunājot Saeimas deputātus pavasara sesijas noslēgumā, Raimonds Vējonis norādīja, ka Latvijas iedzīvotājus jau ilgstoši neapmierina valsts pārvaldības un lēmumu pieņemšanas kārtība. To varētu uzlabot, paplašinot Valsts prezidenta pilnvaras, kā arī piešķirot Ministru prezidentam plašākas pilnvaras valdības izveidē un darbības programmas īstenošanā.

]]>
22.06.2017
<![CDATA[Valsts prezidents ar kundzi Ivetu Vējoni tiekas ar projekta „Sveika, Latvija!” dalībniekiem]]> Trešdien, 2017. gada 21. jūnijā, Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni tikās ar Amerikas Latviešu apvienības projekta “Sveika, Latvija!” dalībniekiem no ASV, Kanādas un Austrālijas, un novēlēja arī turpmāk saglabāt interesi par Latviju, būt mūsu valsts patriotiem, svinēt svētkus un savos darbos un domās mīlēt Latviju.

]]>
21.06.2017
<![CDATA[Valsts prezidents tiekas ar KNAB jauno vadītāju]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis, trešdien, 2017. gada 21. jūnijā Rīgas pilī tikās ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) jauno vadītāju Jēkabu Straumi.

]]>
21.06.2017
<![CDATA[Valsts prezidents, tiekoties ar NATO ģenerālsekretāru: nepieciešams stiprināt Alianses noturības spējas]]> NATO paplašinātās klātbūtnes spēki demonstrē Alianses vienotību un sūta skaidru signālu par to, ka sabiedrotie ir gatavi aizstāvēt ikvienu dalībvalsti pret jebkādu iespējamu agresiju, uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, pirmdien, 2017.gada 19. jūnijā, Rīgas pilī tiekoties ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu. 

]]>
19.06.2017
<![CDATA[Valsts prezidents: NATO paplašinātā klātbūtne ir vēsturisks solidaritātes apliecinājums]]> NATO paplašinātā klātbūtne Latvijā ir vēsturisks notikums, kas ļoti spēcīgi apliecina Alianses dalībvalstu solidaritāti, uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis pirmdien svinīgajā ceremonijā Ādažu bāzē par godu NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas sagaidīšanai Latvijā. Valsts prezidents apsveica sabiedrotos no Kanādas, Albānijas, Itālijas, Polijas, Slovēnijas un Spānijas, kas ietilpst Kanādas vadītās daudznacionālās kaujas grupas sastāvā.

]]>
19.06.2017
<![CDATA[Valsts prezidents tiksies ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu ]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis pirmdien, 19. jūnijā, Rīgas pilī tiksies ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu (Jens Stoltenberg).

]]>
16.06.2017
<![CDATA[Valsts prezidents nodod Saeimai otrreizējai caurlūkošanai pretrunīgos Kredītiestāžu likuma grozījumus]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis piektdien, 2017. gada 16. jūnijā, nodeva Saeimai otrreizējai caurlūkošanai pretrunīgos grozījumus Kredītiestāžu likumā. Lēmums pieņemts, jo likuma grozījumu pieņemšanas process rada bažas par atsevišķu normu patieso mērķi, nepieciešamību un samērīgumu.

]]>
16.06.2017
<![CDATA[Valsts prezidents atklāj diskusiju "NATO - no Varšavas līdz Briselei]]> Atklājot publisko diskusiju “NATO – no Varšavas līdz Briselei. Alianses nākotne un NATO pastiprinātā klātbūtne Baltijā un Polijā”, Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien atgādināja, ka mums augsti jānovērtē NATO solidaritāte ar Baltijas valstīm pašreizējo pasaules drošības izaicinājumu apstākļos.  

]]>
16.06.2017
<![CDATA[Valsts prezidents tiekas ar “French Open" čempioni Jeļenu Ostapenko ]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis ceturtdien, 2017. gada 15. jūnijā tikās ar Latvijas tenisisti Jeļenu Ostapenko un sveica viņu ar Latvijas sporta vēsturē vēl nebijušu sasniegumu – uzvaru Francijas atklātā čempionāta sieviešu vienspēļu turnīrā.

]]>
15.06.2017
<![CDATA[Valsts prezidenta uzruna Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā ]]> Godātie piemiņas brīža dalībnieki! Šodien mēs atceramies traģēdiju, kas Latvijas tautu piemeklēja pirms 76 gadiem. Tas bija brīdis, kad iedzīvotāji visnežēlīgākajā veidā saprata, ka ir atņemts pats dārgākais, kas tautai var būt - tās brīvība. 

 
]]>
14.06.2017