president.lv - Latvijas Valsts prezidenta kanceleja http://www.president.lv Latvijas Valsts prezidenta kanceleja lv <![CDATA[Valsts prezidents reģionālajā vizītē apmeklē Cēsis]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis piektdien, 28. aprīlī reģionālajā vizītē apmeklēja Cēsis. Tiekoties ar Cēsu novada domes priekšsēdētāju Jāni Rozenbergu un domes deputātiem, Valsts prezidents iepazinās ar pilsētā un novadā paveikto un nākotnes attīstības plāniem.  

 

]]>
28.04.2017
<![CDATA[Ģerboņu svētkos pasniegti jaunie pašvaldību ģerboņi]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien Rīgas pilī, pasniedzot pašvaldībām apstiprinātos ģerboņus, uzsvēra, ka, tuvojoties valsts simtgadei, pašvaldību ģerboņu saņemšana ir svētku dāvana gan katrai no tām, gan visai valstij, apliecinot kā Latvijas daudzveidību, tā kopību un piederību valstij, ko visi veidojam kopā. 

]]>
27.04.2017
<![CDATA[Valsts prezidents dosies reģionālajā vizītē uz Cēsīm]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis piektdien, 28. aprīlī reģionālajā vizītē apmeklēs Cēsis. 

]]>
26.04.2017
<![CDATA[Valsts prezidents aicina nevilcināties ar nodokļu reformas pieņemšanu]]> “Sagaidu, ka politiskās partijas pieņems atbildīgu lēmumu par jauno nodokļu pamatnostādņu apstiprināšanu. Nodokļu reforma ir viens no valdības galvenajiem uzdevumiem, ar kura īstenošanu nedrīkst vilcināties,” uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, trešdien tiekoties ar Ministru prezidentu Māri Kučinski.  

]]>
26.04.2017
<![CDATA[Valsts prezidents: svarīgs plašas sabiedrības atbalsts nodokļu reformai]]> “Lai veicinātu Latvijas tautsaimniecības attīstību un iedzīvotāju labklājību, ļoti svarīgi ir īstenot efektīvu nodokļu reformu, kas šobrīd ir viens no galvenajiem valdības uzdevumiem. Reformu procesa veiksmi lielā mērā noteiks tas, cik aktīvi un atbildīgi tajā piedalīsies plaša sabiedrība – gan darba devēji, gan darba ņēmēji,” teica Valsts prezidents Raimonds Vējonis, otrdien tiekoties ar Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētāju Egīlu Baldzēnu. 

]]>
25.04.2017
<![CDATA[Valsts prezidents aicina uz aktīvāku rīcību rūpēs par bērniem bez vecāku gādības]]> “Bērnu interesēm un vajadzībām beidzot ir jābūt uzmanības centrā. Valsts un pašvaldības nedrīkst uzturēt institūciju sistēmu, kas nenodrošina bērnu pilnvērtīgu un harmonisku attīstību”, uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, pirmdien tiekoties ar labklājības ministru Jāni Reiru.

]]>
24.04.2017
<![CDATA[Uzrotām piedurknes un ķeramies pie darba! – Lielā Talka 2017 ir sākusies]]> Lielā Talka šodien aicina mūs padarīt kādu labu darbu Latvijai, lai mūsu zeme kļūtu tīrāka un skaistāka.  

]]>
22.04.2017
<![CDATA[Valsts prezidents pieņem Satversmes tiesas tiesneša zvērestu]]> Šodien Rīgas pilī zvērestu Valsts prezidentam deva tiesnesis Artūrs Kučs, kurš ar zvēresta došanu stājas pie Satversmes tiesas tiesneša amata pienākumu pildīšanas. 

 
]]>
21.04.2017
<![CDATA[Valsts prezidents ar augstākajām amatpersonām apspriež starptautiskās aktualitātes]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis ceturtdien Rīgas pilī tikās ar Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci, Ministru prezidentu Māri Kučinski, ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču un Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāju Ojāru Ēriku Kalniņu, lai apspriestu aktuālos ārpolitiskos jautājumus. 

 

]]>
20.04.2017
<![CDATA[Valsts prezidents kopā ar bērnunama bērniem talkos Kocēnos]]> “Mēs esam zaļa, veselīga un mūsdienīga valsts, ko ik dienas paši savām rokām turpinām veidot. Lielā Talka ir iespēja pulcēties un strādāt kopā, lai Latviju padarītu aizvien skaistāku un sakoptāku sev un nākamajām paaudzēm. Aicinu ikvienu piedalīties Lielajā Talkā. Lai prieks par kopā būšanu un paveiktais mūs iedvesmo labiem darbiem katru dienu rūpēs par mūsu zemi un valsti”, aicina Valsts prezidents. 

]]>
20.04.2017