top_img
Jaunumi
17.07.2017

Latvijas un Azerbaidžānas divpusējās attiecības kļūst ciešākas, kas dod iespējas sākt jaunus ekonomiskās sadarbības projektus, norādīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, pirmdien 17.jūlijā Rīgas pilī tiekoties ar Azerbaidžānas Republikas prezidentu Ilhamu Alijevu. Valsts prezidents atzina, ka šis gads ir ļoti intensīvs abu valstu divpusējās attiecībās, jo ir notikusi vizīšu apmaiņa un cieša sadarbība dažādos valsts pārvaldes un pašvaldību līmeņos. 

 
20.07.2017

Valsts prezidents Raimonds Vējonis ceturtdien, 2017. gada 20. jūlijā apžēloja vienu notiesāto personu, pilnīgi atbrīvojot to no pamatsoda izciešanas.

 
18.07.2017

Otrdien, 2017. gada 18.jūlijā Valsts prezidents piedalījās Mazākumtautību konsultatīvās padomes un Lietuvas Mazākumu tautību padomes kopīgajā sēdē, kas norisinājās Rīgas pilī.

 
12.07.2017

Šodien pēc manas iniciatīvas Nacionālās Drošības padomes sēdē izskatījām jautājumu par viesnīcā Rīdzene notikušajām sarunām.

 
14.07.2017

Valsts prezidents Raimonds Vējonis pirmdien 17. jūlijā tiksies ar Azerbaidžānas prezidentu Ilhamu Alijevu, kurš ieradīsies oficiālā vizītē Latvijā.

 
10.07.2017

Šodien Valsts prezidents Raimonds Vējonis nolika ziedus, godinot no staļiniskā terora cietušās Latvijas sievietes bijušajā ALŽIR  koncentrācijas nometnē Akmoļinskas pilsētā Kazahstānā. 

 
10.07.2017

“Ir jāizmanto iespējas paplašināt ekonomisko sadarbību starp Latviju un Kazahstānu, kas nozaru un uzņēmēju starpā ir attīstījusies pēdējo 25 gadu laikā, kopš abas valstis izveidojušas diplomātiskās attiecības,” aicināja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, pirmdien 10.jūlijā Astanā tiekoties ar Kazahstānas premjerministru Baktižanu Sagintajevu. 

 
10.07.2017

“Latvijas mērķis transporta jomā ir saglabāt līdera pozīciju Baltijas valstīs,” uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, pirmdien 10. jūlijā Astanā, atklājot konferenci “Globālās transporta kustības vīzija. Eirāzijas potenciāls”. Valsts prezidents norādīja, ka transports tradicionāli ir bijis viens no Latvijas ekonomikas stūrakmeņiem, kas nodrošina tautsaimniecības asinsriti, un nozares turpmākā attīstība ir svarīga valsts prioritāte. Šajā jomā Latvija ir nemainīgs līderis Baltijas valstu vidū, jo Latvijas ostas nodrošina lielākos kravu pārkraušanas apjomus. 

 
09.07.2017

“Latvijas bagātība ir tās cilvēki un viņu zināšanas. Mūsu ambīcijas nākamajos gados ir kļūt par Data Driven Nation, kur vairojot datu pieejamību un izmantošanu, kā arī attīstot inovācijas, būs iespējams radīt viedās tehnoloģijas. Tehnoloģijas, kas noteiks valstu attīstību nākamos gadu desmitus,” uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, 2017. gada 9. jūlijā, atklājot Latvijas Nacionālo dienu izstādē EXPO Astana 2017 Kazahstānā. Latvijas paviljonā, kura vadmotīvs ir “Enerģija ir mūsu dabā” (Energy is in our nature), izstādes apmeklētāji var iepazīt Latvijas dabas bagātības, zaļo enerģiju un mūsu iespējas radīt augstu pievienoto vērtību, teica Raimonds Vējonis. 

 
06.07.2017

Mūsdienu ģeopolitiskos izaicinājumus var pārvarēt, tikai pastāvot ciešām transatlantiskajām attiecībām, tādēļ ir svarīgi attīstīt padziļinātu sadarbību starp Eiropas Savienību un ASV dažādās jomās, uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, ceturtdien 6. jūlijā piedaloties Trīs jūru samitā Varšavā, kur pulcējās 12 Centrālās un Austrumeiropas valstu vadītāji, kā arī ASV prezidents Donalds Tramps.