top_img
Preses relīzes un runas
Latvijai jāstiprina sadarbība ar Āfrikas
valstīm
photo
14.03.2017

Meklējot jaunus eksporta tirgus, Latvija ir ieinteresēta paplašināt sadarbību ar Āfrikas valstīm, tostarp Namībiju. To šodien, akreditējot nākamo Namībijas Republikas vēstnieku Latvijā Boniju Haufiku (Bonny L. Dumeni Tuufilwa Haufiku) apliecināja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

 

Šogad aprit 20 gadi kopš diplomātisko attiecību nodibināšanas starp abām valstīm. Ņemot vērā globālo situāciju, Latvija ir gatava paplašināt gan politisko, gan ekonomisko sadarbību ar Namībiju, uzsvēra Valsts prezidents. Sarunas gaitā viņš pauda Latvijas interesi uzņemt Latvijā Namībijas amatpersonas un rīkot uzņēmēju delegāciju apmaiņu.Meklējot jaunus eksporta tirgus, Latvija ir ieinteresēta paplašināt sadarbību ar Āfrikas valstīm, tostarp Namībiju. To šodien, akreditējot nākamo Namībijas Republikas vēstnieku Latvijā Boniju Haufiku (Bonny L. Dumeni Tuufilwa Haufiku) apliecināja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

 

Šogad aprit 20 gadi kopš diplomātisko attiecību nodibināšanas starp abām valstīm. Ņemot vērā globālo situāciju, Latvija ir gatava paplašināt gan politisko, gan ekonomisko sadarbību ar Namībiju, uzsvēra Valsts prezidents. Sarunas gaitā viņš pauda Latvijas interesi uzņemt Latvijā Namībijas amatpersonas un rīkot uzņēmēju delegāciju apmaiņu.