top_img
Jaunumi
Valsts prezidents kopā ar bērnunama bērniem talkos
Kocēnos
20.04.2017

“Mēs esam zaļa, veselīga un mūsdienīga valsts, ko ik dienas paši savām rokām turpinām veidot. Lielā Talka ir iespēja pulcēties un strādāt kopā, lai Latviju padarītu aizvien skaistāku un sakoptāku sev un nākamajām paaudzēm. Aicinu ikvienu piedalīties Lielajā Talkā. Lai prieks par kopā būšanu un paveiktais mūs iedvesmo labiem darbiem katru dienu rūpēs par mūsu zemi un valsti”, aicina Valsts prezidents. 

Valsts prezidents Raimonds Vējonis šogad talkos kopā ar bērnu aprūpes centra “Ozoli” jauniešiem, lai kopīgiem spēkiem atjaunotu un sakoptu Kokmuižas parku Kocēnos. Talkas laikā Raimonds Vējonis un Iveta Vējones kundze kopā ar bērniem stādīs kokus, dekoratīvos krūmus, nostiprinās vienu no parka nogāzēm, kā arī darīs citus darbus.
 
Raimonds Vējonis ir Lielās Talkas patrons kopš 2015. gada rudens. Valsts prezidents vienmēr ir uzsvēris, ka talkas tradīcija sniedz ieguldījumu ne tikai vides sakopšanā un labiekārtošanā, bet arī sabiedrības izglītošanā par atbildīgu attieksmi pret vidi un mūsu ikdienas izvēlēm vides saglabāšanai.
 
Mediju iespējas
Mediju pārstāvji laipni aicināti būt klāt Lielās Talkas atklāšanas brīdī Kokmuižas parkā Kocēnu centrā plkst. 9.00, līdz 20. aprīļa darbadienas beigām piesakoties Preses dienesta vadītājai Ilzei Salnai (ilze.salna@president.lv, tālr. 29404124).
Kontaktpersona medijiem talkas laikā: Valsts prezidenta preses padomnieks Jānis Siksnis, tālr. 29114930.